Palkmajadest

TERVISLIKUD ELUVIISID PALKMAJAS

Tavatu elamiskogemus

Tänapäeva maailmas omab elukoht suurt tähtsust. Seepärast ei ole sugugi ükskõik, kus ja kuidas elada. Lausa vastupidi, elukoht võib oluliselt mõjutada meie tervist ja heaolu, ja seda iga päev. Kontio palkmaja on kogemus omaette. Neil, kes sellises majas elavad, tärkab lähedus loodusega ja tõuseb elujõud, mis loomulikul teel viib Mittekiirustavate Eluviiside juurde. Endassesüüvimise ja hingelise ühtsuse koosmõju võimaldab teil elada täiuslikumat elu kui kunagi varem ja te tunnete, et kuulute siia – Kontio palkmajja.

Tervisliku ja meeldiva kodu sünonüüm

Palkmajas elamine on tervislik ja meeldiv. Suvel hoiab palkmaja jahedust ja talvel soojust. Ruumide siseõhk on värske ja suurepärase kvaliteediga, puudub tuuletõmme. Massiivse põhjamaise männi meeldiv lähedus avaldab positiivset mõju meeleolule ja tervisele. Sellises keskkonnas on meeldiv elada, töötada ja puhata.

Palkmaja sümboliseerib keskkonnasäästlikku eluviisi

Loodusressursside kasutamise vähendamist propageeriv eluviis on tihedalt seotud sellega, kus me elame. Neile meist, kes on tarbimise suhtes kriitiliselt meelestatud ja püüavad vähendada süsiniku emissiooni, on Kontio palkmaja suurepärane valik. Taastuv puitmaterjal, mida on töödeldud madala energiakuluga ja väheste jäätmetega tootmisprotsessis, on targa inimese valik, kes hoolib meid ümbritsevast keskkonnast.

Palk on ajatu ehitusmaterjal

Ajatult elegantne välisilme ja looduslikud materjalid sobivad hästi nüüdisaegsesse ehitusse. Palk on omanäoline ja kaunis ehitusmaterjal, mida võib kasutada dekoratiivelemendina loodusliku ja sooja puitpinna loomisel. Palk annab teie majale erilise väärtuse ja rõhutab selle omapära. Palki on mõnus puudutada ja sellises majas on meeldiv elada.

Kontio tunneb puud – juurtest kuni ladvani

Majade projekteerijaid ja ehitajaid on väga erinevaid. Kontio sümboliseerib kõige usaldusväärsemat ja pädevamat kompetentsi, kõrget tehnoloogilist taset ja tänapäevast tootmisvõimsust palkmajade tööstuses.CE sertifikaat, toodete pidev arendamine ja kvaliteedikontroll tagavad, et Kontio palkmaja soetamine on tark investeering enda heaolusse ja samal ajal investeering meid ümbritseva keskkonna paremasse tulevikku. Investeeringud meie kõikidesse tootmisprotsessidesse on sihipärased, aidates meie klientidel saavutada mugavaimad elutingimused.