Ehitusprojekt

 PALKMAJA EHITAMINE – PROJEKTIST KUNI EHITUSENI

Ehitusspetsialistid teie teenistuses

Palkmaja arhitektuuri on lihtne kohandada nii traditsioonilisteks kui ka efektseteks eksklusiivlahendusteks, sh kõik vahepealsed variandid. Palkmaja võimaldab saavutada isikupärast lahendust igas suuruses – alates suurtest mõisatest kuni väikeste suvilateni. Missugune ei oleks ka teie unistustemaja, oleme meie teie teenistuses ja pakume teile oma professionaalseid teadmisi, mida on vaja kvaliteetse palkmaja projekteerimiseks ja ehitamiseks.

Probleemivaba ehitusprotsess spetsialistide abiga

Kõik Kontio palkmajad on konstrueeritud vastavalt kohalikele ehitusstandarditele ja -eeskirjadele. Kontio meeskonna kohalikud spetsialistid tunnevad tehnoloogilist protsessi ja teavad kõiki asjakohaseid standardeid, nõudeid konstruktsioonidele, litsentsidele, teistele materjalidele, transpordile, logistikale ja ehitusele.Spetsialistid, kes on teinud pikaajalist koostööd, moodustavad tugeva ja usaldusväärse ahela. Meie probleemivaba ja läbimõeldud tarneprotsess aitab säästa teie aega, närve ja raha.

Hea projekt on pool edu

Kõik Kontio palkmajad projekteeritakse individuaalselt. Kui unistate praktilisest peremajast või väljapaistva arhitektuuriga eksklusiivsest villast, siis Kontio spetsialistid aitavad teil ehitada just teile sobiva maja.

Teie unistustemaja isikupärastamiseks on palju erinevaid võimalusi. Lisaks põrandaplaanidele on teil võimalik valida erinevat tüüpi palkide, värvide, akende ja uste arvu, terasside, rõdude, katuseakende, treppide, käsipuude jne vahel. Klaasi, terase, kivi, vineeri, parketi või muude materjalide kasutamine koos naturaalse puiduga võimaldab luua hämmastavalt erinevaid välisilmeid. Ideede saamiseks vaadake meie veebilehti Top Collection ja Style Gallery, kust leiate palju huvitavaid lahendusi.

Ehitusprojekt hõlmab ka elektrit, kütmist, ventilatsiooni ja veevärki – kõikides nendes valdkondades on täna olemas ülimoodsad ja kõigile erivajadustele vastavad lahendused. Varuge aega kõikide üksikasjade läbimõtlemiseks ja projekti planeerimiseks, sest see aitab projekti ellu viia tähtaegselt ja täita ka kõige ebatavalisemad soovid.

Lihtne ja kiire ehitusprotsess

Klient saab üksikasjaliku ehitusprojekti ja joonised. Tänu eelvalmistatud elementide täpsele profiilile ja nutikatele ühendustele on ehitusprotsess lihtne ja täpne. Seintesse paigaldatud puittüüblid, tõmbepoldid ja avade harjalaudade süsteem optimeerib maksimaalselt ehitise vajumisprotsessi ning garanteerib konstruktsiooni tugevuse. Sõrestiku koostamine on kiire ja ei tekita probleeme, samaaegselt valmib ka seinte sise- ja välisviimistlus.

Kontio edasimüüjate väljaõppinud puusepad panevad Kontio palkmaja üles vastavalt tehase poolt antud täpsetele juhistele.

Iga maja vajab hooldust

Ehitusmeetodist olenemata vajab iga maja hooldust.Kahjuks ei peeta sellest tihti kinni, seda siis kas hoolimatust suhtumisest või ka teadmatusest ajendatuna. Kontio palkmaja hooldus on meie jaoks südameasi. Me hoolitseme oma klientide eest hästi ja aitame neil hooldada oma palkmaju.