Ajalugu

 AJALUGU JA PIKAD TRADITSIOONID

Pikad traditsioonid ja palkmajad.

Keskkonnale mõeldes omab energiasäästlikkus eriti suurt tähtsust. Alustage oma vajaduste hindamisest ning seejärel valige maja jaoks sobiv suurus, kuju ja põrandaplaan, võttes arvesse hoone asendit ilmakaarte suhtes.Soovitame valida materjale, mis on toodetud energiasäästlikult, põhjustades keskkonnale minimaalselt stressi toote kogu elutsükli jooksul. Selliseks materjaliks on puit ja Kontio palkmaja on selline kodu.

 

 

 

 

Saeveskist kuni kõige nüüdisaegsema palkmajatehaseni

Kontio on täna tuntud kui suurim palkmajade tootja maailmas, kuid ettevõtte ajalugu algas siis, kui üks mees ostis endale mobiilse saeveski. Saagimistööde kõrval hakati ehitama väikesi maamajakesi. 1970. aastate lõpul eksporditi Kontio maamajakesi näiteks Skandinaavia riikidesse ja Kesk-Euroopasse.

Alates 1970. aastast on Kontio müünud üle 35 000 palkmaja, tehes samal ajal läbi hämmastavaid muutusi. Igas Kontio palkmajas on ühendatud traditsioonid, arenenud tehnoloogia, leidlikud konstruktsioonilised lahendused ja fantaasia – olenemata sellest, kas tegemist on üksiku tellimusega või suuremahulise projektiga.