Kogu maailmas

 PALKMAJAD KOGU MAAILMAS

Kontio palkmajad kogu maailmas

Põhjamaade puit kui suurepärase kvaliteediga ehitusmaterjal on tuntud paljudes maailma riikides. Seda materjali imetlevad ratsutajad Iirimaal, golfimängijad Jaapanis, kirikuarhitektid Venemaal ja paljud teised.

Arvukad rahvusvahelised projektid (international references) tõestavad palkarhitektuuri sobivust kõige erinevamatesse projektidesse, tõestades samal ajal meie pädevust tõeliselt usaldusväärse partnerina. Meie amet ja pühendumus seisnevad lahenduste leidmises meie klientide vajadustele nende eluunistuste teostamiseks.

Palkmaja sobib igasse kultuuri

Palkmaja on säilitanud oma veetluse läbi sajandite. Puit on elusmaterjal, millest on võimalik vormida suurejoonelisi palkmaju ja luua tõeliselt isikupärast arhitektuuri.

Kontio palkmajades on ühendatud traditsioonid ja kõrgtehnoloogia. Kaasaegne palkehitiste tehnoloogia avab projekteerimisel võimalused kohalike ja riiklike traditsioonide arvestamiseks.

 

Kontio palkmaja – nõudlikesse tingimustesse

Kontio palkmajade projekteerimisprotsessis võetakse tähelepanelikult arvesse selliseid algandmeid nagu seismiline aktiivsus, lume- ja tuulekoormused. Tänu vastupidavate ühendustega tugevale konstruktsioonile taluvad täispalgist hooned erakordselt hästi seismilisi koormusi ja tugevaid tuuli ka sellistes tingimustes, kus naaberhooned on saanud katastroofis tugevaid kahjustusi.

Selliste nõudlike tingimustega piirkondades võib palkmaja soovitada kui parimat valikut, kuna taastamistööde vajadus väheneb oluliselt.Paljude aastate vältel oleme endale saanud palju rahulolevaid kliente, kes on pärast tugevaid loodusjõude kogenud Kontio palkmajade kõrget kvaliteeti.